UŞAK ÖZEL KARUN KOLEJİ MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

uşak ablem

uşak panel salonuaslı güray

 

 

 

 

 

27 – 28 Mart 2008 tarihleri arasında Uşak ‘ ta yapılacak olan Basketbol Ulusal Antrenör Gelişim Semineri nin ilk gün Organizasyonuna ev sahipliği yapacak olan Uşak Özel Karun Koleji, 170 kişilik Konferans Salonu ve Basketbolu çok seven Yönetim, Öğretmen Kadrosu ve Öğrencileriyle Misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Programın 1. Günü dahilinde Seminer Kayıt İşlemleri,Teorik Dersler, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Organizasyonu’ nun Tanıtımı, Panel, Şilt Töreni, Makale Yarışması Ödüllerinin Dağıtılması ve Kokteyl gibi faaliyetlerin tamamı Özel Karun Koleji ‘ nde yapılacak.
Panel Yöneticiliği görevini de yapacak olan Karun Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni ve Uşak Yeşimspor Basketbol Okulları Antrenörü Aslı Güray, öğrencilerinin basketbol sevgisine değinerek ‘’ Uşak çok önemli bir basketbol kenti olma yolunda ilerliyor. Genç nesil arasında Basketbolun giderek artan popülaritesini daha da ivmelendirmek için bu Faaliyeti çok iyi değerlendirmeliyiz. Özellikle Şehrimizdeki Basketbolla ilgili tüm Beden Eğitimi Öğretmenleri bu fırsattan iyi yararlanmalı ‘’ dedi.

funcamp
Ege Yıldızları
Basketbolda Hücum ve Savunma Kombinasyonu Bağlantılı 30 Drill Basketbol Market Miola
Basketbol Market
Basketbol Drill Defteri Basketbol Eğitim DVD Basketbol Eğitim VCD